KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimleri

GÜNCEL Eğitim Programları

KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi​ "KARSEM" KTO Karatay Üniversitesi bünyesinde 18.08.2010 tarihinde kurulmuştur.

Üniversitenin mezunları ile mensuplarının ve toplumun her kesiminin yaşam boyu öğrenim

Hakkımızda

Eğitim Takvimi

Bizden Haberler

Tüm Haberler
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ TÜRKİYE AKREDİTASYON KURUMU (TÜRKAK) AKREDİTASYONU VE MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU (MYK) YETKİLENDİRMESİ İLE SINAV ve BELGELENDİRME FAALİYETLERİNE BAŞLIYOR.
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ TÜRKİYE AKREDİTASYON KURUMU (TÜRKAK) AKREDİTASYONU VE MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU (MYK) YETKİLENDİRMESİ İLE SINAV ve BELGELENDİRME FAALİYETLERİNE BAŞLIYOR.

KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARSEM) TÜRKAK tarafından AB-0294-P Akreditasyon Numarası ile akredite edilmiş ve Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yapılan denetimler neticesinde MYK Yönetim Kurulunun 21.10.2019 tarihli ve 2019/34 sayılı kararı ile sınav ve belgelendirme yapmak üzere YB-0235 kodu ile yetkilendirilmiştir. KARSEM; ilk etapta İnşaat ve Ticaret alanlarından toplam 8 meslekte sınav ve belgelendirme faaliyetleri düzenleyecektir. KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi KARSEM Konya Ticaret Odası üyelerinden gelecek olan görüş çerçevesinde kanuni olarak yetki almış olduğu tarihten 6 ay sonra kapsam genişletme başvurusu yapacaktır.

Devamı...
KARSEM, “Hayata Fırsat Projesi” kapsamında düzenlenen Sayacılık kursumuz başarı ile tamamlandı.
KARSEM, “Hayata Fırsat Projesi” kapsamında düzenlenen Sayacılık kursumuz başarı ile tamamlandı.

KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARSEM) Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO), Avrupa Birliği (AB) tarafından finanse edilen, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü (UİGM) iş birliğinde “Türkiye’de Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Ev Sahibi Topluluklar İçin İş Yaratma ve Girişimcilik Fırsatları” Projesinin Konya İlindeki eğitimlerini düzenlemektedir. Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler ve ev sahibi toplulukların ekonomik ve sosyal olarak güçlendirilmesini hedefleyen Kısa adı “Hayata Fırsat” olan proje kapsamında KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (KARSEM) tarafından 9 farklı alanda mesleki ve teknik eğitimler düzenlemektedir. Eğitimler kapsamında çıraklığa yönlendirme hem de girişimciliğe destek programları düzenlenmektedir.

Devamı...
KARSEM, “Hayata Fırsat Projesi” ile meslek sahibi yapıyor
KARSEM, “Hayata Fırsat Projesi” ile meslek sahibi yapıyor

KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (KARSEM), Avrupa Birliği (AB) tarafından finanse edilen ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü ile Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Türkiye Ofisi iş birliğinde yürütülen "Hayata Fırsat Projesi" ile Türk ve Suriye vatandaşlarının meslek sahibi olmalarını sağlıyor.

Devamı...

Eğitimlere Katılanlar Karsem Hakkında Ne Diyor?

 • İbrahim EMMEDİK

  24 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen KARSEM Ankara Barosu Uzlaştırmacı Eğitimine katılmaktan büyük keyif aldım. Öğrenmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda toplumda fark yaratacağımıza eminim. Bu eğitimde bizlere büyük değer katan çok değerli hocalarımıza ve KARSEM yönetimine teşekkür ederim. İbrahim EMMEDİK

 • Mehmet ADANIR

  Merhabalar, Harika bir eğitim ve öğretim haftasını geride bıraktık. KARSEM yönetimini ve hocamızı çalışanlarınızı kutlar, teşekkürü bir borç bilirim. Bu kısa süreli eğitimde, öğrenmeye her gün büyük bir keyifle gittiğimi ve kendime yeni bir öğretim platformu kattığımı görmek benim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu. Bu gibi ve benzeri çalışmaların devamını dilerim.

 • Ferhat ZENGİN

  Kurumunuzun düzenlediği İK eğitimi için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Şu ana kadar almış olduğum eğitimlerin içerisinde en faydalı ve gelecekte çok işime yarayacak bilgiler edindiğim eğitimlerden biri oldu. Gerek ders prosedürü gerekse eğitimcilerinizin bizlere yaklaşımından ziyadesiyle memnun kaldım. Eğitim standart eğitimci katılımcı derslerinden çok birkaç arkadaşın eleştirel yaklaşımlarıyla doğruyu bulmaya çalıştığı sohbetler şeklinde geçti. Bundan sonrası için elimden geldiği kadar eğitimlerinize katılmaya çalışacağım. Tekrar teşekkürlerimi sunar, çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

 • Faruk ŞAHİN

  Her başlangıç için minik ve etkili bir destek en önemlisidir. Destek, arzulama ve çaba ile her şeyin üstesinden gelinebilir. Benim robotik ve kodlama alanında ki çalışmalarımın ilerlemesi açısından Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (Karsem) destekçimdi. Gerçekten bana hayatıma yön vermek için aldığım eğitim tam anlamıyla yönlendirici oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü biz istersek böylesine güzel eğitimler ile çok güzel başlangıçlar yapabiliriz. Teşekkürler KARSEM.

 • Feyzullah ALTAY

  28 Şubat 2017 – 09 Mart 2017 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası personelleri olarak KARSEM’den Office Programları Kursu aldık. Öncelikle bu kurs gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kurs beklediğimden daha verimli oldu. Office programlarının bilmediğimiz ve işlerimizde bizlere kolaylık sağlayacak birçok özelliğini öğrendik. Eğitmenimiz Hasan ERKAN Bey de sabır ve özveriyle tüm başlıkları gayet iyi bir performansla bizlere aktardı. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • Necmiye TUROĞLU

  İnsan kaynakları eğitiminde özellikle mülakat teknikleri kısmı benim için çok verimli geçti. Etkili iletişim dersi kızımın göz seviyesine inmeme yardımcı oldu. Ergen psikolojisi konusunda bir hayli yol kat ettik kızımla. Karsem olarak sıcak ve saygın bir ortamınız var özellikle Aslı hanımın yaklaşımı işene hakim oluşu bir İ.K olarak dikkatimi çeken ve hoşuma giden kısmı.

 • Nazlı ÜSTÜN

  KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (KARSEM) tarafından düzenlenen İleri Düzey Office Eğitimi benim için oldukça faydalı oldu. Eğitimde iş hayatımızda sıklıkla kullandığımız Word, Power Point ve Excel programlarına ilişkin işlerimi daha kolay ve hızlı yapabilmemi sağlayacak ayrıntılar öğrendim. Özellikle verilen Excel eğitimi, uygulama imkanı oldukça geniş olan bilgiler edinmemi sağladı. Eğitmen Hasan Erkan ve eğitim içeriği konusunda görüşlerim olumlu. İyi çalışmalar.

 • Mustafa ATİKER

  Çok değerli KARSEM yetkilileri; 28 Şubat – 09 Mart tarihleri arasında Merkeziniz bünyesinde bulanan bilgisayar laboratuvarı ortamında verilen “Ofis Programları” eğitimine katılma fırsatı buldum. Benim için gerek eğitim ortamı, gerek eğitim içeriği ve gerekse konusuna hakim hocasıyla oldukça verimli bir eğitim tecrübesi oldu. Bu nedenle tüm KARSEM yöneticilerine ve özelliklede Hasan ERKAN hocama çok teşekkür ederim. Umarım başarılarınız artarak devam eder.