KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Tolga BARE ile diksiyon ve Etkili Konuşma

Diksiyon ve Hitabet Teknikleri çalışması sayesinde, katılımcıların gündelik ve iş hayatındaki hitaplarının kalitesi artırılacak; kendilerini daha doğru ve sağlıklı aktarmaları sağlanacaktır.

Detay

Evlilik Okulu

Aile içi iletişim, eşler arası iletişimde ilkeler, ebeveyn olmak, çocuk eğitimi, farklı dönemlerde çocuk gelişimi, problem çözme ve karar verme...

Detay

Güler Kazmacı İle Diksiyon ve Etkili Konuşma

Özel hayatında ve iş hayatında iletişim sıkıntısı duyan herkes bu eğitime katılım sağlayabilir. Ancak “konuşmaya dayalı iş yapanlar” için elzemdir, çünkü bu derste öğrenecekleri özel tekniklerle daha başarılı olacaklardır.

Detay

KARSEM MAKER ROBOT ATÖLYESİ

ROBOT.1 (Makeblock mbot v1.1) Sen Araştır, Sen Tasarla, Sen de Yap! NEDEN ROBOT TASARIM Çocuklara üretim yetenekleri kazandırmak Yeni üretim araçlarını kullandırtmak Üreten bir neslin felsefesini aşılamak

Detay

Kişilik ve Yetkinlik Odaklı Gelişim

Bu eğitimden önce her katılımcıya davranış envanteri ve ve kişisel yetkinlik analizi yapılacaktır. Analiz raporu değerlendirilerek katılımcıların kişisel farkındalık kazanması,iletişim becerisi ve yönetsel beceri gibi yetkinlikleri hakkında kendilerini değerlendirme imkanı kazanır.

Detay