KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Kişisel Gelişim Eğitimleri

ZİHİN HARİTALARI (MindMapping) TEKNİĞİYLE PLANLAMA EĞİTİMİ

Zihin haritası tekniği, fikirleri ve kavramları sunmanın grafiksel bir yoludur. Bilgileri toplamaya, yakalamaya ve yapılandırmaya yardımcı olan bir görsel beyin fırtınası aracıdır ve bu sayede kullanıcının bilgileri ve bilgi birikimini daha iyi analiz etmesine, kavramasına, sentezlemesine, bütünsel bakabilmesine ve hatırlamasına destek olur.

Detay

Tolga BARE ile diksiyon ve Etkili Konuşma

Diksiyon ve Hitabet Teknikleri çalışması sayesinde, katılımcıların gündelik ve iş hayatındaki hitaplarının kalitesi artırılacak; kendilerini daha doğru ve sağlıklı aktarmaları sağlanacaktır.

Detay

Evlilik Okulu

Aile içi iletişim, eşler arası iletişimde ilkeler, ebeveyn olmak, çocuk eğitimi, farklı dönemlerde çocuk gelişimi, problem çözme ve karar verme...

Detay

Güler Kazmacı İle Diksiyon ve Etkili Konuşma

Özel hayatında ve iş hayatında iletişim sıkıntısı duyan herkes bu eğitime katılım sağlayabilir. Ancak “konuşmaya dayalı iş yapanlar” için elzemdir, çünkü bu derste öğrenecekleri özel tekniklerle daha başarılı olacaklardır.

Detay

KARSEM MAKER ROBOT ATÖLYESİ

ROBOT.1 (Makeblock mbot v1.1) Sen Araştır, Sen Tasarla, Sen de Yap! NEDEN ROBOT TASARIM Çocuklara üretim yetenekleri kazandırmak Yeni üretim araçlarını kullandırtmak Üreten bir neslin felsefesini aşılamak

Detay

Kişilik ve Yetkinlik Odaklı Gelişim

Bu eğitimden önce her katılımcıya davranış envanteri ve ve kişisel yetkinlik analizi yapılacaktır. Analiz raporu değerlendirilerek katılımcıların kişisel farkındalık kazanması,iletişim becerisi ve yönetsel beceri gibi yetkinlikleri hakkında kendilerini değerlendirme imkanı kazanır.

Detay