KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Kurslar

DELPHİ İLE KODLAMA KURSU

Borland’ın Nesne Tabanlı (Object Oriented) programlama dillerinden biri olan Delphi, Windows ortamında Pascal kullanarak programlama yapılmasını sağlamaktadır. Gelişmiş IDE yapısı, güçlü ve hızlı derleyicisi, Database ve Internet bağlantılı programlama gücü, DCOM, ADO, XML, CGI, ActiveX, DLL, vb desteği, binlerce geliştirilmiş kütüphanesi, Kylix ile Linux ortamındada program geliştirebilme yeteneği ile Delphi günümüzün en kolay ve yetenekli programlama dilidir.

Detay

Adobe After Effects Kursu (Sertifikalı Uzaktan Eğitim)

After Effects, grafik animasyonlarla birlikte post-prodüksiyonda kullanılmak üzere compositing ve efekt çalışabildiğimiz bir tasarım programdır. Medyanın dijitalleşmesi ve ürünlerinin (çıktılarının) hızlı tüketilir olması bu alanda sürekli içerik üretme ihtiyacı doğurmuştur. Reklam, oyun ve sinema sektöründe hareketli grafik (motion graphic) sık kullanılan yöntemlerden biridir. Eğitimde katılımcılar hareketli grafik ve 2b animasyon için sektörde kullanılan After Effects programını başlangıç seviyesinde öğrenecekler. Eğitimin amacı katılımcılara programın tekniklerini öğretmek, kazanılan becerilerle ticari veya kişisel amaçlı video üretmelerini sağlamaktır.

Detay

Temel Fotoğrafçılık Kursu

Temel Fotoğrafçılık Kursu programımız size sıfırdan başlayıp fotoğraf makinenizin üzerindeki tüm düğmeleri işlevleriyle çok iyi kullanabilmeyi, kendi başınıza enstantane – diyafram – iso ilişkisi kurabilmeyi, netlik ayarı , ışık ayarı, renk ayarı yapabilme, kompozisyon kuralları ve temel dijital düzenleme mantığını kavratarak fotoğraflarınızda daha iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktadır.

Detay

Yardımcı Annelik Kursu

EĞİTİMİN AMACI: Çocuğun gelişimini desteklemek, çocukluk yıllarını bireysel ve toplumsal gelişme faydasında değerlendirmek, olumlu ebeveyn tutumları, çocukların gelişim alanları, iletişim, anne ve çocuk sağlığı gibi farklı konularda eğitim yatırımı yapmak amacıyla 0-18 yaş çocukların bakımından sorumlu kişi ve aileleri bilinçlendirmek ve desteklemek amacıyla “Yardımcı Annelik Kurs Programı (0-18 Yaş) uygulanmaktadır.

Detay

AUTOCAD Kursu 2D

Autocad Temel 2 Boyut Eğitimi Autocad tasarım ve çizimleri bilgisayarda yapabilmemize olanak sağlayan bir Bilgisayar Destekli Tasarım ve çizim yazılımıdır. Autocad genel amaçlı olarak hazırlanmıştır. Herhangi bir disipline özgü komutlarla sınırlanmamıştır. Mimarlar, Mühendisler, Tasarımcılar, Grafikerler gibi çizimle ilgili tüm disiplinler tarafından kullanılabilir. Dünyada ve ülkemizde kullanılan alanlar arasında mimarlık, inşaat, makina mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, harita, çevre mühendisliği, güzel sanatlar, resim, reklam, uzay çalışmaları gibi örnekler verilebilir. Autocad tasarımcıya sonsuz obje oluşturma olanakları sunarken çizim yükünü azaltır. Gerçek anlamda tasarım yapabilmeniz ve yeni fikirler için zaman bırakır.

Detay

YÖKDİL Hazırlık Kursu

YÖKDİL Sınavı Akademik anlamda YDS’ nin eşdeğeridir. Bu sınavın ortaya çıkarılma amacı doktora ve doçentlik başta olmak üzere yetişmiş insan kaynağı ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamaktır.

Detay

Aileniz ile Eğlenceli İngilizce Öğrenimi

24 SAATLİK BU DERS PROGRAMINDA İLK HEDEF ÖĞRENCİLER İLE VELİLERİNİN AYNI ANDA & AYNI SINIFTA YABANCI DİLİ EĞLENEREK ÖĞRENMESİDİR. DAHA ÇOK KONUŞMA VE DİNLEME AĞIRLIKLI PROGRAMDA ÖZELLİKLE 4 HAFTALIK SÜREÇTE EN AZ 300 EN FAZLA 500 İNGİLİZCE KELİMEYİ TAMAMEN İNGİLİZCE KONUŞULAN VE YARIŞMALARIN OYUNLARIN AĞIRLIKTA OLDUĞU DAHA SAMİMİ VE ENERJİK BİR ORTAMDA YABANCI DİLİN ÖĞRENİLMESİ AMAÇLANMAKTADIR.

Detay