KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Bilişim Kursları

Veri Bilimi Yüksek Gelişim Programı

Data MasTR Veri Bilimi Yüksek Gelişim Programı, alanında uzman ulusal ve uluslararası akademisyen ve sektör profesyonellerinden güncel verilere dayalı uygulamalarla kurumsal iş mülakatı garantisi ve işe alım olanakları ile ekosisteme dahil olma fırsatı sunan uzmanlık programıdır. Programa katılmak için ön değerlendirmeyi geçmeniz ve programı başarıyla tamamlamanız durumunda sertifikalı Data MasTR olarak yeni kariyerinize başlayabilir ve veri bilimci ekosistemine dahil olabilirsiniz.

Detay

Linux Temel Eğitimi

Linux Giriş-Temel Linux Kullanımı-Temel Linux Komutları-Hesap Yönetimi-Süreç (Process) Yönetimi-Program Kurulum & Güncelleme & Kaldırma İşlemleri-Sorun Giderme ve Bakım

Detay

NEBİM V3 ERP TEMEL KULLANICI EĞİTİMİ

Temel Kullanıcı Eğitimlerine kurumsal firmaların personelleri katılabilecekleri gibi, akademik eğitimlerini sürdüren kişiler, ya da kariyerlerinde değişiklik yapmak isteyen kişiler de "bireysel" olarak katılabilmektedirler. Eğitim ücreti için % 60 KOSGEB desteğinden yararlanabilirsiniz.

Detay

Adobe InDesign Kursu

Adobe'nin profesyonel çok sayfalı tasarım ve masaüstü yayıncılık yazılımı olan InDesign'a dair konuları kapsayan bu eğitimle katılımcılar; çok sayfalı tasarım ve masaüstü yayıncılık terminolojisine hakim olurlar. Ayrıca Adobe InDesign'ı kullanarak gazete, dergi,katalog ve elektronik yayınlar gibi çok sayfalı tasarım hazırlayabilir ve yaptıkları bu çalışmaları baskı ortamına gönderebilmek için gerekli yetkinliği kazanırlar.

Detay

SİBER GÜVENLİK EĞİTİMİ

Siber Güvenlik eğitimi katılımcıların saldırı yöntemlerini gerçek sistemler üzerinde uygulamalı olarak gördükleri ve bu saldırı yöntemlerine karşı neler yapılabileceğini öğrendikleri uygulamalı bir eğitimdir. Bu eğitimin amacı; saldırganlara en iyi şekilde karşılık verebilmeniz için düşmanınızı ve çevre koşullarını çok iyi tanıyarak ve saldırganların sizi alt etmek için kullandığı yöntemleri çok iyi bir şekilde öğrenerek, onlara karşı bu teknikleri etkin bir şekilde kullanabilmeniz prensibi ile ön plana çıkmaktadır. Siber Güvenlik eğitiminde katılımcılara saldırganlara karşı koyabilmek için gerekli olan en uygun savunma yöntemlerinin seçilmesi ve bu yöntemlerin en verimli şekilde nasıl kullanılacağı öğretilir. Edindikleri bilgileri savunma amaçlı kullanan güvenlik uzmanları White Hat ya da dilimizdeki karşılığı ile Beyaz Şapka olarak adlandırılırlar.

Detay