KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Mesleki Eğitimler

Yardımcı/Kolaylaştırıcı/Gölge Personel Eğitimi

Bu eğitimin amacı Özel Eğitim Öğretmenliği bölümü mezunu olmayan ancak meslek tanımları gereği çocuklarla çalışmak üzere yetiştirilmiş personelin, kaynaştırma yoluyla eğitime devam etmesi uygun görülen öğrencilerin eğitimleri sırasında destek olacak personelin yetiştirilmesi ve süreç hakkında bilgi sahibi olmasıdır.

Detay

Dış Ticaret Uzmanlığı

Konya ve çevresindeki işletmelerin sahip ve yönetici pozisyonundaki KOBİ’lerde ihracat bilincini, felsefesini ve mantığını olgunlaştırmak. - Konya ve çevresindeki işletmelerin ihracat-ithalat sürecinde yaşadıkları sorunların çözümüne yardımcı olmak. - İhracatçı - İthalatçı ara elemanların yetişmesine yardımcı olarak, bölgesel istihdamı artırmak. - KTO Karatay Üniversitesi’nin bölgesel ve ulusal sorunların çözümüne katkısını artırmak. - İhracatla ilgili eğitim programlarının kurumsallaşmasını ve sürekliliğini sağlamak.

Detay

Temel Arabuluculuk Eğitimi

EĞİTİM KATILIMI İÇİN ARANAN ŞARTLAR 1. Hukuk fakültesi mezunu olma şartı vardır. (Katılımcının Sorumluluğundadır.) 2. 5 Yıllık Mesleki Deneyimi olanlar eğitime katılabilir. (Katılımcının Sorumluluğundadır.)

Detay