KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Veri Bilimi Yüksek Gelişim Programı

*Kurulacak yeni ekosistemle, geleceğin veri bilimcileri olacak mezun adaylarını, kurumların ihtiyacına yönelik çalışmalarla işe hazır hale getirecektir.

*İleri düzey, güçlendirilmiş ve yoğun bir veri bilimi eğitim programıdır.

*Dersler Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin, veri odaklı stratejileri çerçevesinde gerçek vakalar üzerinden işlenir ve şirketlere çözüm olarak sunulur.

*Veri biliminin işletme uygulamalarında nasıl kullanıldığı detaylı şekilde anlatılır.

*Profesyonel gelişim ve 21.yy yetkinlikleri ile bütünleşik bir uzmanlık programı olarak kurgulanmıştır.

*Farklı sektörlerden ve farklı fonksiyonlardan verilerle beslenen program sayesinde, öğrenciler profesyonellerle tanışma imkânı bulacaktır.

*Teknik bilgi ve beceri ile yetkinlik gelişimi çalışmalarının koordinasyonu, mülakat simülasyonları ile mezun adayını işe hazır hale getirir.

*Alanında en iyi şirketlerle mülakat garantisi ve işe yerleşme sürecine kadar sunduğu destekle mezuniyet sonrası işe başlamaya olanak sağlar.

*Konferanslar, akademik ve profesyonel uzmanlarla gerçekleşen eğitimler, interaktif çalışmalar ve sürekli mentor desteğiyle alanında en yetkin programdır.

*Mülakat garantili ve iş buldurma hedefi olan bir programdır.

 

Data MasTR Veri Bilimi Yüksek Gelişim Programı, alanında uzman ulusal ve uluslararası akademisyen ve sektör profesyonellerinden güncel verilere dayalı uygulamalarla kurumsal iş mülakatı garantisi ve işe alım olanakları ile ekosisteme dahil olma fırsatı sunan uzmanlık programıdır.
 

Programa katılmak için ön değerlendirmeyi geçmeniz ve programı başarıyla tamamlamanız durumunda sertifikalı Data MasTR olarak yeni kariyerinize başlayabilir ve veri bilimci ekosistemine dahil olabilirsiniz.

 

Programın ücreti normalde 20.000TL olup,  KARSEM avantajı ile sadece 14.000TL'dir.

Başvuru Yap