KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

NEBİM V3 ERP TEMEL KULLANICI EĞİTİMİ

Nebim V3 yazılımı, henüz Nebim V3 ile çalışma deneyimi olmayan kullanıcılara, sınıf ortamında genel özellikleri ile tanıtılmaktadır.

Nebim V3 Temel Kullanıcı Eğitimi sayesinde kullanıcıların programı daha etkin ve verimli kullanmalarını ve iş süreçlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaksınız. Temel iş süreçlerinin, fiş girişlerinin ve raporların anlatıldığı Temel Kullanıcı Eğitimlerinde katılımcılar yazılımı bilgisayar karşısında uygulamalı olarak kullanarak deneyimlerini artırabilmektedirler.

Temel Kullanıcı Eğitimlerine kurumsal firmaların personelleri katılabilecekleri gibi, akademik eğitimlerini sürdüren kişiler, ya da kariyerlerinde değişiklik yapmak isteyen kişiler de "bireysel" olarak katılabilmektedirler.

Öğrenciler ve kariyerlerine yeni başlayanlar için:

Mezun olmak üzere olan veya akademik eğitimlerini yeni bitirmiş kişilerin, ya da kariyerlerinde değişiklik yapmak isteyen kişilerin bireysel eğitim almaları ve sertifika sahibi olmaları; Başarılı bir kariyere başlamak için ön şart olan iş kavramı bilgilerini öğrenmelerini ve bunu Nebim yazılımları deneyimi ile pekiştirmelerini sağlar. Kasiyerlikten Mağaza Müdürlüğüne, Ürün Yöneticiliğinden Bilgi İşlem Uzmanlığına kadar birçok pozisyon için başvururken, kariyer medyası ve işe alım Web sitelerinde en çok aranan yazılımlardan biri olan Nebim ile ilgili yeterliliklerini kanıtlamalarını ve kalabalık arasından sıyrılıp diğer adayların önüne geçmelerini kolaylaştırır. Yeni görevlerine daha hızlı uyum sağlamalarına ve yöneticilerine performanslarını kanıtlamalarına yardımcı olur.

Nebim ya da Nebim Çözüm Ortakları ekosisteminde bir kariyer hedefleri olduğunda, aday değerlendirme sürecinde ve işe alım şartlarında avantaj elde ederler.

Başvuru Yap